KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17035047

nr 1703 5047

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Komposition. Signerad. Blandteknik, bildmått: 44x34 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 26 maj 2025
kl 18:23:43

26/5 18:14:30 1      Vinnande bud

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold